• BACCARA

  • RICCARDO FOGLI

  • DR. ALBAN

  • F.R. DAVID

  • IN-GRID

  • JENNY FROM ACE OF BASE

  • JOY

  • MR. PRESIDENT

  • PUPO

  • LIAN ROSS

  • SECRET SERVICE


NOSTALGIA FEST   ‘23

AR NEIZZĪSTOŠO POPULĀRĀS MŪZIKAS ZVAIGŽŅU PIEDALĪŠANOS!

Festivāla organizators Amber Way vienā grandiozā šovā varēja pulcēt pirmā lieluma zvaigznes, kuras jau daudzus gadus mirdz Eiropas estrādes debesīs.

Par organizatoru

Latvijas uzņēmums “Amber Way” ir producēšanas centrs, kas izstrādā un realizē autorprojektus mūzikas jomā, kā arī organizē ārvalstu slaveno mākslinieku uzstāšanos un teātra izrādes.

Organizējot izrādes, uzņēmumam pirmajā vietā ir produkta kvalitāte...

LASĪT VAIRĀK...

Organizējot izrādes, uzņēmumam pirmajā vietā ir produkta kvalitāte, bet pēc tam komerciālos ieguvumus. Uzņēmums lielu uzmanību pievērš arī norises vietām, kur organizē izrādes, lai skatītāji varētu pilnībā izbaudīt redzēto un dzirdēto.

Uzņēmums savu darbību uzsāka uzreiz ar vērienīgu projektu - Starptautisko festivālu “Jūras Pērle”, kas bija veltīts filmās, mūziklos un teātra izrādēs skanošajai mūzikai. Divus gadus skatītāji varēja baudīt mākslas burvību,ko radīja liels skaits populāru mākslinieku, kuri dziedāja dzīvaja orķestra pavadībā. 2018.gada Festivāla pirmā diena tika veltīta Rīgas Kinostudijas 70.gadu jubilejai un skatītāji varēja redzēt savus iemīļotos māksliniekus, kuri spēlēja savas iecienītākās kinostudijas populārākajās filmās un seriālos.

2019.gadā uzņēmums skatītājiem prezentēja jaunu projektu - Grand Tribute Show, kurā uzstājās vieni no pieprasītākajiem Maikla Džeksona, Adriano Čelentano un Queen dubultniekiem. “Amber Way” plāno šos projektus attīstīt arī turpmāk, un šobrīd prezentē jaunu vērienīgu projektu, kam jākļūst par ikgadēju un nozīmīgu notikumu Latvijas un kaimiņvalstu kultūras dzīvē - NOSTALGIA FEST.

Līdzās populārās mūzikas zvaigznēm uz skatuves būs vēl daudzi citi iespaidīgi priekšnesumi, un katru zvaigžņu uzstāšanos pavadīs teatralizēta horeogrāfija, lai skatītājiem atstātu neaizmirstamu iespaidu par redzēto un dzirdēto. Festivālam jākļūst par tikšanās vietu bijušajiem klasesbiedriem/kursu biedriem, darba kolēģiem, pagalma kaimiņiem, lai nostalģiskas mūzikas pavadījumā ieplūstu patīkamās atmiņās un atkal nokļūtu jaunībā.

Gan pirms festivāla sākuma, gan tā laikā paredzētas dažādas izlozes un konkursi.

Vietne tiks periodiski papildināta ar jaunumiem.

orc

DALĪBNIEKI

PIRMĀ DIENA

9. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē sāksies Starptautiskais populārās mūzikas festivāls NOSTALGIA FEST ‘23.

Skatītājiem būs unikāla iespēja redzēt un dzirdēt 80., 90. un 2000. gadu pop-mūzikas hītu izpildītājus!!!

9. jūnijā uz lielās skatuves uzstāsies izpildītāji, kuru mūzika kādreiz skanēja katrā naktsklubā un visos deju laukumos: Secret Service, Joy, Lian Ross, FR David, Mr.President un Dr.Alban.

2023. GADA JŪNIJA

orc

PIRMĀS DIENAS PROGRAMMA

9. jūnijā Lielajā Mežaparka Estrādē uzstāsies izpildītāji, kuru mūzika kādreiz skanēja katrā naktsklubā un visos deju laukumos: Secret Service, Joy, Lian Ross, FR David, Mr.President un Dr.Alban. Saitēs varēsiet uzzināt par māksliniekiem detalizētāk, kā arī noklausīties viņu oriģinālos videoklipus vietnē YouTube.

Pats vakars tiks veidots pēc nakts diskotēkas principa. Līdzās popzvaigznēm uz skatuves kāps dažādu radiostaciju dīdžeji, kā arī tie, kas 80., 90. un 2000. gados šūpojuši Rīgas slavenākos deju grīdas.

Būs vienreizēja iespēja satikt draugus un paziņas, ar kuriem tajos gados tika aizraujoši pavadīts laiks naktsklubos. Nereti pirmās tikšanās reizes pēcāk pārvērtās laulībā.

Mežaparka Estrādes teritorijā pie naktsklubu zīmoliem būs izveidotas tematiskās zonas, kuru tuvumā varēs nogaršot savus iecienītākos tā laika kokteiļus, kā arī nofotografēties kopā ar atpazīstamiem izklaides industrijas pārstāvjiem, kuri piedalījās pie šo klubu tapšanas un tajos darbojušies kopš to dibināšanas brīža. Notiks dažādas izlozes ar dāvanām, kā arī būs iespēja nobildēties ar pašiem izpildītājiem. Iejutīsimies tā laika burvīgajā nostalģijas atmosfērā, lai justos jaunāki un jautrāki! Bet tas nebūs šķērslis mūsdienu jauniešiem, kuri arī varēs lieliski pavadīt laiku populārās mūzikas skaņās, baudot šo neatkārtojamo atmosfēru! Šī ir lieliska iespēja pēc 2 gadu pandēmijas izolācijas atkal pilnībā izbaudīt brīvību un komunikāciju ar tuviniekiem! Sazinieties ar tiem ar kuriem tajos gados bezrūpīgi pavadījāt laiku romantiskā gaisotnē. Iespējams, satiksiet kādu, ar kuru sen neesat komunicējuši, bet vēlaties satikt, lai atcerētos jauko pagātni šodienas deju ritmos vai vienatnē ar mīļāko kokteili rokās...

Pēc popzvaigžņu uzstāšanās līdz 02.00 notiks nakts diskotēka, kuru vadīs slavenais dīdžejs Kaspars Upaсieris (Ufo).

Lai iestājas romantiskā pagātne un liek atkal atgriezties neaizmirstamām emocijām!

Ieeja Lielās Mežaparka Estrādes teritorijā būs atvērta no plkst.18:00, bet koncerts noslēgsies vēlā vakarā. Tiks organizēti autobusu reisi no centra uz Mežaparku un atpakaļ - precīzāka informācija tiks ievietota vēlāk.

Tiem, kuri iegādāsies ieejas biļetes līdz š.g. 31. martam tiks piešķirta -20% atlaide.

Tiem, kuri iegādāsies ieejas biļetes aprīlī tiks piešķirta -10% atlaide.

Maijā biļetes tiks pārdotas par standarta cenu, savukārt, no š.g. 1.jūnija tiem, kas vēlēsies iegādāties biļetes, tiks piemērota +10% piemaksa.

Tiem, kas vēlas iegādāties grupas biļetes (virs 20 gab.), kā arī vietas VIP sektorā, lūgums zvanīt +371 24240404.

OTRĀ DIENA

10. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē turpināsies starptautiskais festivāls NOSTALGIA FEST’23.

Skatītāji varēs redzēt un dzirdēt savus iecienītākos 80., 90. un 2000. gadu māksliniekus! Šajā dienā festivāla rīkotāji piedāvā satikt klasesbiedrus, kursa biedrus, bijušos darba kolēģus gan no lieliem, gan arī no maziem uzņēmumiem.

10. jūnijā uzstāsies:Pupo, Riccardo Fogli, Baccara, Jenny from Ace of Base, In-Grid, Samantha Fox.

orc

OTRĀS DIENAS PROGRAMMA

Skatītāji varēs redzēt un dzirdēt savus iecienītākos 80., 90. un 2000. gadu māksliniekus! Šajā dienā festivāla rīkotāji piedāvā satikt klasesbiedrus, kursa biedrus, bijušos darba kolēģus gan no lieliem, gan arī no maziem uzņēmumiem. Būs iespējams pulcēties pie savas kādreizējās skolas, institūta, augstskolas vai uzņēmuma karoga. Ar savu iecienītāko estrādes mākslinieku dziesmām, kas skanēja skolas un koledžas diskotēkās, jūs varat satikt tos, ar kuriem jūs ilgu laiku neesat komunicējuši, savus mīļos skolotājus, pasniedzējus, skolas biedrus utt. Organizatori būs gatavi nodrošināt visu iespējamo palīdzību iniciatīvas grupām tikšanās vietu organizēšanā Lielajai estrādei piegulošajā teritorijā. Ja kādam šogad ir jubilejas izlaidums, tad šī  būs lieliska iespēja to pavadīt visu laiku labāko izpildītāju nostalģiskas mūzikas pavadībā!

Ieeja šajā dienā būs no plkst.16:00, un pasākums noslēgsies naktī.

Tiks organizēti reisa autobusi no centra uz Mežaparku un atpakaļ – precīzāka informācija tiks izziņota vēlāk.

Tiem, kuri iegādāsies ieejas biļetes līdz š.g. 31. martam tiks piešķirta -20% atlaide.

Tiem, kuri iegādāsies ieejas biļetes aprīlī tiks piešķirta -10% atlaide.

Maijā biļetes tiks pārdotas par standarta cenu, savukārt, no š.g. 1.jūnija tiem, kas vēlēsies iegādāties biļetes, tiks piemērota +10% piemaksa.

Tiem, kas vēlas iegādāties grupas biļetes (virs 20 gab.), kā arī vietas VIP sektorā, zvanīt +371 24240404. 

Koncerts sāksies ar iemīļotām Raimonda Paula dziesmām, izskanēs arī hīti no 80. un 90. gadu latviešu grupām populāru Latvijas radiostaciju dīdžeju pavadībā. Ieplānoti dažādi atraktīvi konkursi un izlozes ar pārsteigumiem. Festivāla noslēgumā paredzēts krāšņs salūts.

orc

PIRMS SĀKUMA

dienas
:
stundas
:
minūtes
:
sekundes

celloPIRKT!

 

 

cello

PĒRC BIĻETI UZ VIP ZONU!

 

 

Kontaktinformācija

AMBERWAY

Телефон: +371 2424 0404

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

WWW.AMBERWAY.COM

cello

Interesenti zvaniet pa tālruni +371 2424 0404 vai sūtiet priekšlikumus uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


© Amber Way
phone +371 2424 0404 mail Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.